Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Mieszkanie 2-pokojowe ulica Piękna

3250 zł / mies.+ Czynsz adm. 750 zł

Stare Miasto, Piękna

2pokoje
46 m²metraż
2. piętropiętro
71 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3250 zł
Czynsz administracyjny750 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc4000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 lipca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorInternet w cenieMonitoringDomofon

Opis

2-pokojowe mieszkanie na wynajem od 1.07, ulica Piękna 62AA, 2 piętro, osiedle Moderno. Salon z kuchnią+ sypialnia, 46m2. Pełne wyposażenie. 4000zl całośća w tym: Czynsz do spółdzielni 750zl Prąd zaliczka 150zl (w przypadku 2 osób). Woda wg zużycia. Miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz internet w cenie. Nie akceptujemy zwierząt, dla osób niepalących. Wymagana kaucja 4000zl. Wypowiedzenie 2 miesiące.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie20 maj 2026, 00:08

Lokalizacja

Otwórz mapę
Stare Miasto, Piękna