Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Wrocław Poświęcka / Funka 2 pokoje, komórka, garaż

2500 zł / mies.+ Czynsz adm. 480 zł

Psie Pole, Kazimerza Funka

2pokoje
34,8 m²metraż
4. piętropiętro
72 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny480 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Komórka lokatorska (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc2980 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2980 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Maks. lokatorów
2
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofon

Opis

Do wynajęcia mieszkanie w nowym bloku przy ulicy Kazimerza Funka we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone również w pralkę, telewizor i klimatyzację. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym (wyposażonym w lodówkę, zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjnąi ekspres kapsułkowy do kawy), sypialni (z łóżkiem 160x200 i wygodnym materacem oraz z dużą szafą), przedpokoju (z szafą typu komandor) i łazienki. W cenie najmu komórka lokatorka na piętrze oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie dla maksymalnie 2 osób, bez zwierząt, umowa najmu okazjonalnego na czas określony, min. rok. Miesięczny czynsz 2500 zł + dodatkowo czynsz dla wspólnoty wynoszący obecnie około 480 złi prąd. Wymagana kaucja w kwocie 4000 zł. Kontakt wyłącznie telefoniczny.