Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomWłaściciel

W pobliżu MAGNOLII ul. Jelenia - na wynajem dwa pokoje jednoosobowe.

1400 zł / mies.

Fabryczna, Jelenia

2pokoje
10,5 m²metraż
Parterpiętro
133 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1400 zł
Razem / miesiąc1400 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1400 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneLodówkaPralkaBlisko komunikacji

Opis

Dostępne od 1 czerwca 2026 roku na wynajem dwa umeblowane, jednoosobowe pokoje, każdy o powierzchni 10,5 m². Mieszkanie w bloku w okolicy MAGNOLII blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. Mieszkanie o powierzchni 54,5 m kw. składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego WC i przedpokoju. W pełni wyposażone. Znajdziesz w nim: lodówkę pralkę kuchenkę meble naczynia internet Kaucja zwrotna wynosi 1400 PLN. Cena miesięczna to również 1400 PLN. Żadnych dodatkowych opłat. To idealna oferta dla osób szukających atrakcyjnej lokalizacji do mieszkania we Wrocławiu. Nie czekaj, skontaktuj sięi umów na oglądanie pokoju!

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie20 maj 2026, 15:41

Lokalizacja

Otwórz mapę
Fabryczna, Jelenia