Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 42,30 m²

3100 zł / mies.+ Czynsz adm. 550 zł

Melisowa

2pokoje
42,3 m²metraż
2/2 piętropiętro
73 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3100 zł
Czynsz administracyjny550 zł
Parking100 zł / mies.
Razem / miesiąc3750 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3750 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
18 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPralkaZmywarkaMonitoringDomofonCicha okolicaBlisko komunikacji

Opis

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Melisowej, Osiedle Tilia pierwszy najem.

Lokalizacja

Osiedle Tilia to nowoczesna i kameralna inwestycja położona w zielonej części Wrocławia, zapewniająca wygodny dostęp do centrum miasta oraz szybki wyjazd na AOW i autostradę A4. W pobliżu znajdująsięsklepy, punkty usługowe, restauracje, szkoły i tereny rekreacyjne, co sprawia, że lokalizacja idealnie sprawdzi sięzarówno dla singli, par, jak i rodzin.

Dużym atutem osiedla jest spokojna okolica oraz bliskośćterenów spacerowych i tras rowerowych. Mieszkańcy ceniąsobie także dobrąkomunikacjęmiejską- w pobliżu znajdująsięprzystanki autobusowe umożliwiające szybki dojazd do centrum Wrocławia oraz innych dzielnic.