Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Bezczynszowe mieszkanie 3 pokoje z klimatyzacją w Wrocławiu

4950 zł / mies.

Krzyki, Pistacjowa

3pokoje
66,3 m²metraż
1. piętropiętro
75 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4950 zł
Razem / miesiąc4950 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4950 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4950 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 25 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Inne
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
25 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaWannaDomofonAlarmEnergooszczędneRolety zewnętrzne

Opis

Oferuję bezczynszowe mieszkanie na wynajem w zabudowie szeregowej z 2021 roku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. W skład wyposażenia wchodzą meble, pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka oraz piekarnik. Mieszkanie posiada własną pompę ciepła i ogrzewanie podłogowe w całym domu. W łazience znajduje się wanna z parawanem. Dodatkowo, mieszkanie posiada: balkon pomieszczenie użytkowe z pralkąi suszarką miejsce parkingowe klimatyzację (we wszystkich pokojach) rolety antywłamaniowe system alarmowy system smart home Nexwell Mieszkanie dostępne od 25 maja 2026 roku. Czynsz wynosi 4950 PLN, kaucja to także 4950 PLN. Media obejmują internet i telewizję kablową. Zachęcam do kontaktu w celu umówienia się na oglądanie mieszkania!