Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
Mieszkanie do wynajęcia, 56 m² Śródmieście, Henryka Sienkiewicza - 1/171 / 17
Zobacz na morizonstrona zewnętrzna

Mieszkanie do wynajęcia, 56 m² Śródmieście, Henryka Sienkiewicza

2999 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Śródmieście, H. Sienkiewicza

2pokoje
56,5 m²metraż
4/6 piętropiętro
53 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2999 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Razem / miesiąc3699 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3699 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.

Opis

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą ul. H. Sienkiewicza - Tumskie Ogrody II

Lokalizacja

Mieszkanie zlokalizowane jest w inwestycji Tumskie Ogrody II ulokowanej w samym sercu Wrocławia, w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego, miejsca nie tylko przepięknego, ale również najstarszego we Wrocławiu. Ulica Sienkiewicza to niezwykła bliskość najważniejszych miejsc wrocławskiej metropolii - Ogród Botaniczny oddalony zaledwie 550 metrów od osiedla, Most Tumski i wrocławskie wyspy znajdują się w odległości niespełna 10 minutowego spaceru. Zaledwie 20 minutowy spacer wystarczy, by dotrzeć do wrocławskiego Rynku i innych atrakcji turystycznych w centrum. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne instytucje kultury - Muzeum Panorama Racławicka (1,3 km), Muzeum Narodowe (1 km). Atutem lokalizacji jest bliskość Rynku i świetne skomunikowanie z każdą częścią miasta, rozbudowana komunikacja miejska i infrastruktura wokół osiedla umożliwia wygodny i łatwy dojazd w każde miejsce miasta i poza jego granice - przystanek tramwajowy oddalony około 200 metrów od apartamentu. Tumskie Ogrody II w 2017 roku otrzymały nagrodę w konkursie „Piękny Wrocław”.