Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie z balkonem

3500 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Psie Pole, Żmigrodzkiej

3pokoje
57,1 m²metraż
5/10 piętropiętro
61 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3500 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Razem / miesiąc4500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
14 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPiekarnikPralkaWannaBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w zadbanym 10-piętrowym bloku z windą.

Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – okolice ul. Żmigrodzkiej/ Broniewskiego (bliskie Psie Pole – Obręb Polanka). Świetnie skomunikowane z resztą miasta – blisko przystanki tramwajowe i autobusowe - 12 minut tramwajem do Rynku, bezpośredni dojazd do pl. Grunwaldzkiego.

Mieszkanie ma powierzchnię 57,1m2 i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń:

Mieszkanie jest dwustronne. Okna wychodzą na wschód oraz zachód. Do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z przedpokoju – mieszkanie jest w pełni rozkładowe .

Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem AGD (lodówko-zamrażalka, kuchenka gazowa z piekarnikiem, czajnik elektryczny). Ustawny salon z wyjściem na balkon. Z okien widok na zieleń. Sypialnia z podwójnym łóżkiem i miejscem do przechowywania rzeczy. W drugiej sypialni rozkładana kanapa, miejsce do pracy, szafy. W przedpokoju pojemna szafa i pawlacze. Łazienka z wannąi pralką, oddzielne WC.