Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Taras✅Widok na Rzekę✅Klimatyzacja ✅Siłownia✅

6000 zł / mies.+ Czynsz adm. 980 zł

Śródmieście, Mieszczańska

3pokoje
72,3 m²metraż
5. piętropiętro
83 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu6000 zł
Czynsz administracyjny980 zł
Razem / miesiąc6980 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6980 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 maja 2026
Umeblowanie
Tak
Pary
Mile widziane
UmeblowaneParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaTarasMonitoringDomofonDrzwi antywłamaniowe

Opis

LUX | PREMIUM WATERFRONT | FITNESS | KLIMATYZACJA | NAROŻNY TARAS

  • Siłownia (bez konieczności dojazdów)
  • Sala bilardowa (strefa relaksu i spotkań)
  • Dla pary lub rodziny szukającej prestiżowej lokalizacji i wygody,
  • Dla wymagającego Klienta, który ceni przestrzeń tarasowąi widok na rzekę,

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie19 maj 2026, 11:15

Lokalizacja

Otwórz mapę
Śródmieście, Mieszczańska