Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Wysoki Standard | 2 pok. | Jagodno | Garaż

2499 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Krzyki, Komedy

2pokoje
36 m²metraż
4/4 piętropiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2499 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Parking200 zł / mies.
Razem / miesiąc3399 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3399 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 8 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
8 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPralkaZmywarkaPrysznicBlisko sklepów

Opis

Polecam Państwu komfortowy 2 pokojowy lokal, w pełni wyposażony w wysokiej klasy sprzęt i stylowe meble. Wykończone z wielką dbałościąo każdy szczegół.

Lokalizacja

Wrocław - Krzyki ul. Komedy W pobliżu: Restauracje, Siłownia tylko do wyłącznego korzystania dla lokatorów osiedla, piekarnia, żabka

Obiekt

Apartamentowiec 4 piętrowy z 2021r.

Nieruchomość

  • Salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
  • Sypialni
  • Łazienki z prysznicem

Cena

Czynsz najmu 2500 zł + 550 zł czynsz administracyjny + miejsce parkingowe w garażu podziemnym 200 zł + 30 zł Internet + zaliczka na prąd według zużycia (ok 150zł). Jeżeli to właśnie takiej nieruchomości szukasz, to nie czekaj i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś aby potwierdzić aktualność oferty oraz umówić się na bezpłatną prezentację. Dominik Toczek WRE Nieruchomości ul. Piłsudskiego Wrocław od. Poniedziałku - do Piątku godz. od 09:00 - do 17:00 Nota prawna: Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji przekazanych przez właściciela oraz oględzin lokalu. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu Cywilnego.