Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 37,15 m²

2750 zł / mies.

Nadodrze, Kurkowa

2pokoje
37,2 m²metraż
5/5 piętropiętro
74 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2750 zł
Razem / miesiąc2750 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2750 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3300 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 10 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
10 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicOgródMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie (nowe 2025rok) 2 pokojowe: salon z aneksem kuchennym duża, zamykana sypialnia (podwójne łóżko, 2 szafy) łazienka z dużym prysznicem.

Centrum Wrocławia, nowy budynek z 2025 roku, 5 piętro z windą.

Budynek monitorowany, bezpieczny, z domofonem i kontrolądostępu. Widok na otwartąprzestrzeń nikt nie zagląda w okna.

Bardzo dobrze wyposażone mieszkanie w nowe sprzęty: duży aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem: zmywarka, lodówka, zamrażalnik, piekarnik, mikrofala, czajnik salon: rozkładana sofa, stółz krzesłami, stolik, TV 55 cali łazienka, duży wygodny prysznic, pralka z suszarką (2 w 1)

Położenie w samym centrum Wrocławia: do Rynku zaledwie 1,2 km 15 min pieszo Uniwestystet Wrocławski 1,1 km Przystanek tramwajowy 450 metrów (4,14,15,18,19,22,24) Przystanek autobusowy 430 metrów (122,128,144,250) dobry dojazd do wszystkich wrocławskich uczelni blisko terenów rekreacyjnych