Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 115 m²

9900 zł / mies.

Krzyki, Tapicerska

4pokoje
115 m²metraż
Parterpiętro
86 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu9900 zł
Razem / miesiąc9900 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~9900 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 7 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
centralne
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
7 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaWannaPrysznicTarasOgródMonitoring

Opis

Komfortowy, 4 pokojowy apartament z tarasem i ogrodem. Lokal położony na zamkniętym kameralnym osiedlu, przy ul. Tapicerskiej, w sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego i Międzynarodowej Szkoły WIS. Lokal dwustronny, słoneczny, całkowicie umeblowany i wyposażony. Obszerny salon o południowej wystawie okien, z wyjściem na zadaszony taras i prywatny ogród. Aneks jadalny, połączony z nowoczesnym aneksem kuchennym ( pełne AGD: piekarnik parowy, mikrofalówka, zintegrowany ekspres do kawy, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, dwuskrzydłowa lodówka). Trzy oddzielne sypialnie, w tym jedna z prywatna garderobą. Duża łazienka z wannąi kabinąprysznicową. Dodatkowo WC i pomieszczenie gospodarcze z pralkąi suszarką. Całośćbardzo przestronna, w całości zagospodarowana z myśląo wygodzie mieszkańców.