Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Kawalerki
OtodomWłaściciel

APARTAMENT ul. Grabiszyńska 204d, + miejsce postojowe

2690 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Fabryczna, ul. Grabiszyńska

1pokój
35 m²metraż
1. piętropiętro
77 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2690 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc3390 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3390 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4900 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorOsiedle zamknięteBlisko parku

Opis

Oferuję do wynajęcia elegancki i w pełni umeblowany apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Grabiszyńskiej 204D. Lokal został zaprojektowany z myśląo komforcie oraz funkcjonalności. W części sypialnianej znajduje się wygodne łóżko z materacem oraz szafa. Strefa dzienna stanowi przestrzeń do wypoczynku – wyposażona została w komfortową sofę, telewizor oraz klimatyzację. Meble wykonane na wymiar gwarantują maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz estetyczny wygląd wnętrza. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Lokal położony jest w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta – w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego, Centrum Historii Zajezdnia oraz głównych arterii komunikacyjnych. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, uczelnie wyższe oraz liczne tereny zielone. Dodatkowym atutem jest powstające w okolicy centrum kulturalno-gastronomiczne Huta, zlokalizowane na terenie dawnego Hutmenu – nowoczesna przestrzeń spotkań, której otwarcie planowane jest w najbliższym czasie. Koszt najmu wynosi 2490 zł netto miesięcznie (plus 23% VAT). Do kwoty należy doliczyć opłaty eksploatacyjne, w tym czynsz administracyjny do wspólnoty mieszkaniowej – około 700 zł netto miesięcznie (plus 23% VAT).