Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
MorizonBiuro nieruchomości

Mieszkanie do wynajęcia, Nadodrze, Jedności Narodowej

2600 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Nadodrze

2pokoje
18 m²metraż
Parterpiętro
144 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2600 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Razem / miesiąc3200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2600 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 czerwca 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaPrysznic

Opis

Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. Obowiązuje umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Pokój dzienny o pow ok 18 m2, z balkonem , umeblowanie : sofa wypoczynkowa, stolik kawowy, telewizor, szafka pod rtv, szafa narożna , stolik jadalniany. Aneks kuchenny - zabudowa kuchenna na wymiar, zabudowany sprzęt agd- piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka, okap. Oddzielna sypialnia - łóżko 2-ososbowe z materacem. Łazianka o pow ok 3 m2, na podłodze i ścianach nowa glazura, wanna z funkcją prysznica, toaleta, pralka na wyposażeniu. Przedpokój : szafa garderobiana w zabudowie. Istnieje możliwość parkowania za podwórku za szlabanem. Cena najmu 2600 + czynsz ok 600 zł / 2 os + licznik energii elektrycznej wg zużycia. Wymagana 1-miesięczna kaucja zwrotna. &nbs p; &n bsp; Aleksandra Czarnota Tel. kom .