Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomWłaściciel

pokój w zielonej dzielnicy Wrocławia-Biskupin, blisko wielu uczelni

800 zł / mies.+ Czynsz adm. 400 zł

Śródmieście

3pokoje
20 m²metraż
Parterpiętro
40 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu800 zł
Czynsz administracyjny400 zł
Razem / miesiąc1200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 800 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 30 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
30 marca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowanePralkaPrysznic

Opis

jednoosobowy, umeblowany pokój w 3-pokojowym mieszkaniu studenckim. Mieszkanie składa się z trzech osobnych, rozkładowych, zamykanych pokoi oraz części wspólnych: dwóch przedpokoi, całkowicie wyposażonej kuchni i łazienki z oknem (pralka, prysznic i WC). Dostęp do internetu w każdym pokoju. Mieszkanie w willi, w zielonej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie. Sprzątanie klatki schodowej zlecone firmie sprzątającej. Djazd do centrum oraz większości szkół wyższych ok. 20 min. tramwajem lub autobusem. Cena 800,00 plus liczniki 400,00 za miesiąc za jeden pokój od jednej osoby. Kaucja 800,00

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 15:21

Lokalizacja

Otwórz mapę
Śródmieście