Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertToruń / Mieszkania
Mieszkanie 49 m2, 2 pokoje balkon, ul. Skłodowskiej-Curie 40, pierwszy najem - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Mieszkanie 49 m2, 2 pokoje balkon, ul. Skłodowskiej-Curie 40, pierwszy najem

2490 zł / mies.

Skłodowskiej-Curie 40

2pokoje
49 m²metraż
2. piętropiętro
51 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2490 zł
Razem / miesiąc2490 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2490 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPralkaWannaPrysznicOgródEnergooszczędneBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 49 m², zlokalizowane przy ul. Skłodowskiej-Curie 40, w ocieplonym bloku na 2 piętrze.
Mieszkanie po generalnym remoncie (nowe okna 3 szybowe) — przyszły najemca będzie pierwsząosobązamieszkującąlokal po remoncie.
Układ mieszkania:
Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania.
Dodatkowe atuty:

Lokalizacja

Koszty

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub małej rodziny.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie18 maj 2026, 03:03

Lokalizacja

Otwórz mapę
Skłodowskiej-Curie 40