Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertToruń / Mieszkania
Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Jar - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Jar

2200 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Jar

2pokoje
38,7 m²metraż
Parterpiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2200 zł
Czynsz administracyjny600 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc2800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 8 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
8 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicMonitoringBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Wynajmędwupokojowe, kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Strobanda na Osiedlu Jar. Mieszkanie idealnie sprawdzi siędla singla lub pary.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe za szlabanem. Osiedle monitorowane.

Mieszkanie o powierzchni ~ 39 m2 składa się z: korytarza z zabudową oddzielnej kuchni łazienki pokoju z balkonem sypialni

Wyposażanie pokoi: pokój z balkonem narożnik z funkcjąspania, rozkładany stół, szafka RTV, wąska komoda z otwieranym lustrem.

sypialnia narożnik z funkcjąspania, szafka na książki, biała komoda, szafa na całą ścianę.

kuchnia meble w zabudowie, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna, lodówka, szklana witryna na szkło/alkohole.