Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertRzeszów / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Wynajem 4-pokojowego mieszkania z balkonem i windą: Rzeszów: Lubelska

5700 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Lubelskiej

4pokoje
54 m²metraż
4. piętropiętro
106 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5700 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Razem / miesiąc6300 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 2 stycznia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
2 stycznia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPralkaZmywarkaTelewizorWannaPrysznicBlisko sklepów

Opis

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje do wynajęcia piękne mieszkanie przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie.
Oferujemy komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, idealne dla osób ceniących wygodęi świetnąlokalizację.
Najem dostępny od 02.01.2026 roku.
Szczegóły mieszkania:
•Powierzchnia: 75 m²
•Pokoje: 4 (3 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym)
•Łazienki: 2 (1 toaleta z prysznicem oraz łazienka z wanną)
•Balkon: ok. 5 m²
•Piętro: 4 (blok z windą)
•Miejsca parkingowe: ogólnodostępne na zewnątrz
Wyposażenie:
•Kuchnia: lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, czajnik, kawiarka, toster
•Łazienka: pralka, suszarka
•Salon: telewizor

Koszty

  • Cena najmu: 5700 zł/miesiąc
  • Czynsz administracyjny: 600 zł (obejmujący ciepłąi zimnąwodę, ogrzewanie, wywóz śmieci, internet)