Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertRzeszów / Mieszkania
Mieszkanie do wynajęcia, 31 m² Rzeszów - 1/311 / 31
Zobacz na morizonstrona zewnętrzna
MorizonGratkaDomiportaBiuro nieruchomości

Mieszkanie do wynajęcia, 31 m² Rzeszów

1700 zł / mies.+ Czynsz adm. 572 zł

Sienkiewicza

2pokoje
31,3 m²metraż
5. piętropiętro
54 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1700 zł
Czynsz administracyjny572 zł
Razem / miesiąc2272 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2272 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaBlisko komunikacji

Opis

TYLKO w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie na wynajem przy ulicy Sienkiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni ok. 31.30m2 z osobną sypialnią, położone na 5 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość ta jest położona w ścisłym centrum Rzeszowa co daje doskonałą komunikację do każdej części miasta. Układ pomieszczeń: – salon – sypialnia – łazienka z toaletą – hall Cena: miesięczny koszt najmu: 1700 zł czynsz administracyjny: ok 572 zł (w nim woda, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych, wywóz śmieci)dodatkowo płatnyprąd oraz gaz (kuchenka gazowa) + kaucja + prowizja biura Karolina Mróz Specjalista ds. Nieruchomości

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 00:14

Lokalizacja

Otwórz mapę
Sienkiewicza