Powrót do ofertRzeszów / Mieszkania
1 / 3
OtodomWłaściciel
Nowe mieszkanie w wysokiej klasie z garażem i komórką, NOVA GRANICZNA
2850 zł / mies.+ Czynsz adm. 513 zł
ul. Graniczna
2pokoje
34,3 m²metraż
2. piętropiętro
83 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2850 zł
Czynsz administracyjny513 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Komórka lokatorska (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc3363 zł
Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~3363 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 18 maja 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 18 maja 2026
- Min. okres najmu
- 24 mies.
- Typ umowy
- Okazjonalny
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorDomofonBlisko uczelni
Opis
- Salon Agata Meble, supermarkety, Castorama i sklepy spożywcze,
- Blisko Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Galerii Handlowej Millennium Hall,
- Szybki dojazd do ścisłego centrum miasta oraz świetny wyjazd w każdą stronę Rzeszowa.
- Dostępność: od zaraz,
- Okres umowy: najem na minimum 2 lata,
- Forma umowy: bezpieczny najem okazjonalny, umowa u notariusza, którego opłacam ja.
- Odstępne: 2850 zł + czynsz 513 zł + prąd według zużycia.