Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertRzeszów / Mieszkania
Przytulne 2-pokojowe mieszkanie – ul. Bohaterów - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie – ul. Bohaterów

2000 zł / mies.

Bohaterów

2pokoje
45 m²metraż
4. piętropiętro
44 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2000 zł
Media~700 zł
Razem / miesiąc2700 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2700 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~700 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
Studenci
Mile widziani
UmeblowaneBalkonWindaZwierzęta akceptowaneBlisko komunikacji

Opis

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie – ul. Bohaterów (os. Kmity), Rzeszów Zapraszamy do wynajęcia jasnego i funkcjonalnego mieszkania na 4. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z:

dwóch niezależnych pokoi przestronnej kuchni łazienki balkonu

Dostępne od czerwca 2026. Lokalizacja i okolica: Mieszkanie znajduje się na spokojnym, zielonym osiedlu Kmity, ok. 1,5 km od centrum Rzeszowa. W bliskiej odległości są:

sklepy spożywcze, piekarnie, apteki i inne punkty usługowe dobre połączenia autobusowe tereny rekreacyjne i ścieżki nad Wisłokiem łatwy dojazd do Galerii Plaza, uczelni i obwodnicy

Idealna lokalizacja dla studentów, par lub singli ceniących ciszęi wygodęprzy jednoczesnym dobrym dostępie do centrum. Warunki finansowe:

Odstępne: 2000 złmiesięcznie Czynsz: ok. 700 złmiesięcznie (w tym woda) Kaucja: 1000 złpłatna z góry Prąd rozliczany dodatkowo według zużycia

Razem miesięcznie: ok. 2700 zł + prąd. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Chętnie pokażemy je osobiście. Zainteresowanych prosimy o kontakt (wiadomośćprywatna lub telefon).

50*******83 Czekamy na Ciebie!

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie18 maj 2026, 17:33

Lokalizacja

Otwórz mapę
Bohaterów