Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertRzeszów / Mieszkania
Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na ulicy Miłej 30,5 m² - 1/71 / 7
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na ulicy Miłej 30,5 m²

2400 zł / mies.

Miłej 30

2pokoje
30,5 m²metraż
Parterpiętro
79 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2400 zł
Parking (opcjonalnie)+ 150 zł / mies.
Komórka lokatorska (opcjonalnie)+ 150 zł / mies.
Razem / miesiąc2400 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicCicha okolica

Opis

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie na ulicy Miłej 30,5 m² z niezależnąsypialniąi balkonem z pięknym widokiem

Oferujęna wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,5 m², idealne dla jednej osoby lub pary. Lokal znajduje się w zadbanym nowym budynku w spokojnej okolicy, przy ulicy Miłej z szybkim dojazdem do centrum.

Układ i wyposażenie mieszkania: Niezależna sypialnia z wygodnym łóżkiem i biurkiem do pracy – idealne miejsce do home office. Salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym: płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka, zmywarka, komplet szafek. Łazienka z prysznicem i pralką. Balkon z pięknym widokiem, idealny na porannąkawęlub wieczorny relaks.