Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertRzeszów / Mieszkania

Wyjątkowe 3 pokoje z widokiem na zieleń – ul. Strażacka, Rzeszów

2300 zł / mies.+ Czynsz adm. 300 zł

Wyjątkowe 3

3pokoje
43,5 m²metraż
3. piętropiętro
53 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2300 zł
Czynsz administracyjny300 zł
Razem / miesiąc2600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 4 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
4 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyLodówkaMikrofalówkaPralkaZmywarkaPrysznicBlisko parku

Opis

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Strażackiej 20C w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch osobnych pokoi, łazienki oraz przedpokoju.

Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD: płytęindukcyjną, zmywarkę, lodówkęoraz mikrofalówkę. W łazience znajduje siękabina prysznicowa, pralka oraz piecyk dwufunkcyjny (ogrzewanie i ciepła woda). Mieszkanie posiada meble widoczne na zdjęciach.

Największązaletąmieszkania jest bardzo długi balkon z wyjściem z każdego z trzech pokoi. Z balkonu rozpościera siępiękny widok na tereny zielone, które nie zostanązabudowane, co zapewnia ciszęi intymność.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe zamykane na pilota. Klatka schodowa jest regularnie sprzątana. Doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum.

Opłaty: Odstępne 2300 zł + czynsz administracyjny 300 zł + media (prąd, gaz, woda).