Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertRzeszów / Pokoje
Do wynajęcia pokój jednoosobowy, Nowe Miasto Podwisłocze 36 , Uniwersytet, WSPIA .Politechnika - 1/71 / 7
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Do wynajęcia pokój jednoosobowy, Nowe Miasto Podwisłocze 36 , Uniwersytet, WSPIA .Politechnika

700 zł / mies.

Podwisłocze 36

Parterpiętro

Koszty

Czynsz najmu700 zł
Media~250 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc950 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~950 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1200 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~250 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneParking prywatnyParking w cenieLodówkaMikrofalówkaPralkaBlisko komunikacjiBlisko uczelni

Opis

Nowe Miasto, ul. Podwisłocze 36, Uniwersytet, WSPIA, Politechnika ,Millenium Hall 5 minut pieszo

Od 01.05.2026 do wynajęcia bezpośrednio bez prowizji pokój jednoosobowy , dla kobiety . W pozostałych pokojach mieszkajądziewczyny studiujące i pracujące .

Rzeszów ul. Podwisłocze 36, Uniwersytet, WSPIA, galeria Millenium Hall 5 minut pieszo. Sprawdźdojazd do tego miejsca na mapie.

Przestronne, komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Urządzone w wysokim, współczesnym standardzie. Składa się z oddzielnych nieprzechodnich jednoosobowych pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego wc i przedpokoju. Mieszkanie wyposażone w talerze, sztućce, oraz sprzęty codziennego użytku takie jak lodówka, mikrofalówka, płyta indukcyjna, pralka, czajnik, deska do prasowania, żelazko, suszarka do ubrań, odkurzacz i przedmioty do utrzymywania czystości.

Do wynajęcia nowoczesny ustawny pokój . Pokój w pełni umeblowany – łóżko z pojemnikiem na pościel, szafa, komoda, biurko, krzesło, półki..

W trosce o prywatnośćlokatorów każdy pokój zamykany jest na inny klucz.

Odstępne za pokój w wysokości 750 zł+ zaliczka na media 250zł. Łączne miesięczne opłaty w kwocie 1000 złotych. Wymagana kaucja zwrotna po okresie najmu – 1200zł. Szybki Internet światłowód w mieszkaniu.

Ogrzewanie, woda ciepła i zimna z sieci miejskiej. Brak piecyka gazowego w mieszkaniu. Świetne miejsce dla młodych osób pracujących lub studiujących. Bardzo dobrze skomunikowane z pozostałączęściąmiasta. W odległości kilku minut pieszo Uniwersytet, WSPIA, galeria Millenium Hall, przystanki autobusowe, supermarkety, restauracje, siłownie, punkty usługowe…. Do dyspozycji najemców bezpłatny parking bezpośrednio przy budynku.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie19 maj 2026, 22:33

Lokalizacja

Otwórz mapę
Podwisłocze 36