Powrót do ofertRzeszów / Pokoje
1 / 4
Pokój jednoosobowy tuż przy Millenium Hall / Uniwersytet Rzeszowski / INTERNET
950 zł / mies.+ Czynsz adm. 250 zł
Rzeszów
3. piętropiętro
Koszty
Czynsz najmu950 zł
Czynsz administracyjny250 zł
Razem / miesiąc1200 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Pokój / współdzielenie
UmeblowaneInternet w cenieBlisko parkuBlisko uczelni
Opis
Do wynajęcia przestronny pokój, dla młodej osoby studiującej lub pracującej w mieszkaniu w świetnej lokalizacji przy Podpiwsłocze 38b. Mieszkanie znajduje się na 3-cim piętrze w bloku przy Millenium Hall.
Cena najmu: 950zł/mies. + czynsz (250zł) + media (80 zł/mies.) Łącznie: 1280zł
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 14:04
Lokalizacja
Opłaty
~1200 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji