Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertRzeszów / Mieszkania
Komfortowy apartament w ST55 Szklane Tarasy, 3 pokoje, klimatyzacja - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Komfortowy apartament w ST55 Szklane Tarasy, 3 pokoje, klimatyzacja

2799 zł / mies.+ Czynsz adm. 500 zł

Poziom

3pokoje
44,5 m²metraż
Parterpiętro
63 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2799 zł
Czynsz administracyjny500 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc3299 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3299 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5998 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 30 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
podłogowe
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
30 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Cena
Do negocjacji
UmeblowaneBalkonParking publicznyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicTarasAlarmEnergooszczędne

Opis

Komfortowy apartament w prestiżowym ST55 Szklane Tarasy, 3 pokoje, klimatyzacja, w pełni wyposażone, smart home

Do wynajęcia znajdujący się na 10 poziomie bardzo komfortowy, wykończony w standardzie podwyższonym trzypokojowy apartament o powierzchni 44,5 m2 w nowoczesnym budynku ST55 Towers w Rzeszowie przy Armii Krajowej 76. Do nieruchomości przynależne 2 loggie jedna w salonie (5,9 m2) strona południowa oraz druga w sypialni (2,4 m2) strona wschodnia. Do apartamentu przynależy równieżkomórka lokatorska (1,5 m2) na tym samym poziomie co apartament. Okna od strony południowo-wschodniej. Przed i za budynkiem przestronny ogólnodostępny parking, za budynkiem nowoczesne miejsce rekreacji. W budynku znajdująsięhale garażowe z możliwościąwynajęcia miejsca postojowego, ogólnodostępne pomieszczenie na rowery i wózki oraz dwie szybkobieżne windy.