Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertRzeszów / Mieszkania
OtodomDomiportaMorizonBiuro nieruchomości

3 pokoje | garaż podziemny | Drabinianka

3000 zł / mies.+ Czynsz adm. 324 zł

ul. Strażacka

3pokoje
39,1 m²metraż
1. piętropiętro
77 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3000 zł
Czynsz administracyjny324 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc3324 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3324 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 12 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Gazowe
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
12 marca 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaPrysznicDomofon

Opis

Do wynajęcia odświeżone, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku z 2018 roku przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Układ mieszkania 39,1 m²:

salon z aneksem kuchennym – 15 m² pokój – 8,5 m² pokój – 7,2 m² łazienka z prysznicem

hol z pojemną szafą Dodatkowe atuty:

komórka lokatorska na piętrze – idealna na rowery lub rzeczy sezonowe

miejsce postojowe w garażu podziemnym

dodatkowe miejsca parkingowe dla mieszkańców na terenie osiedla balkon 11,6 m² ogrzewanie i ciepła woda: piec gazowy (niższe koszty eksploatacji)

Mieszkanie zostało odświeżone i odmalowane, jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Opłaty