Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertRzeszów / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Dwupoziomowy apartament w kameralnym budynku przy ulicy Krakowskiej

4400 zł / mies.

Krakowskiej

4pokoje
85 m²metraż
1. piętropiętro
52 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4400 zł
Razem / miesiąc4400 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Gazowe
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
18 marca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking publicznyKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweRolety zewnętrzneBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Oferuję na wynajem dwupoziomowy apartament w budynku typu szeregowiec przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Wejście do mieszkania z poziomu parteru z korytarza. Na poziomie 1 piętra znajduje się otwarty duży salon, oddzielna kuchnia, pokój oraz łazienka. Okna w salonie z ekspozycją na zachód, okna w kuchni i pokoju z ekspozycją na wschód oraz z wyjściem na duży zadaszony balkon. Kuchnia w pełni wyposażona: płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, okap oraz lodówka w zabudowie. Salon również w pełni umeblowany, w pokoju znajduje się duża, trójdzielna szafa wnękowa. Na poddaszu otwarta sypialnia z osobną łazienką w której znajduje się pralka oraz dodatkowo duże pomieszczenie garderoby/ schowka. Na jednym i drugim poziomie znajduje się klimatyzacja. We wszystkich oknach rolety antywłamaniowe elektryczne. Dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, wokół znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa (do sklepu Lidl jest ok 3 minuty pieszo), przystanki autobusowe (dobra komunikacja z centrum miasta). Opłaty miesięczne związane z użytkowania nieruchomości: Wymagana kaucja w kwocie 6000 złotych. Mieszkanie może zostać również wynajęte jako biuro/ siedziba firmy. Mieszkanie dostępne od zaraz, Jesteś zainteresowany? Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszam do kontaktu i umawiania się na prezentacje nieruchomości. Zamieszczone ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.