Przejdź do treści głównej
Wyniki wyszukiwania gotowe
Pociągnij w dół

Wynajem mieszkań - Poznań

143 ofert w Wilda · z 10 portali, aktualizowane codziennie

Ofert w tym widoku

143

Średnia cena (filtr)

2265zł/mies.

Zakres cen

200 – 45 000

Średnia za m² (filtr)

57zł/m²

Średni metraż (filtr)

44 m²

Mieszkanie dwupokojowe na wynajem: Poznań Centrum: WOJSKOWA ,BLISKO PUMS
Domiporta
1999 zł / mies.Łącznie ~2579 zł / mies.
Bez kaucji

Wilda · Estate Company

682 pokojeParter
Ciche, przytulne, Rynek Wildecki
Otodom
2000 zł / mies.43 zł/m²
Bez prowizjiBez kaucji

Ciche, przytulne, Rynek Wildecki

Wilda · ul. Przemysłowa

462 pokojeParter
Mieszkanie na wynajem, 40 m² Wilda, Dolina
Gratka
1800 zł / mies.45 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie na wynajem, 40 m² Wilda, Dolina

Wilda · Dolina 5D

402 pokoje4. piętro
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, blisko komunikacji: Poznań Wilda: Dolna Wilda
Domiporta
2000 zł / mies.40 zł/m²

Wilda · Dolna Wilda

502 pokoje3. piętro
Wilda. Nowoczesne, jasne, 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na park
OLX
2399 zł / mies.71 zł/m²

Wilda · rowerów

342 pokojeParter
Komfortowe, świeżo wyremontowane,2 tarasy, wolne od zaraz!
Otodom
2300 zł / mies.Łącznie ~3070 zł / mies.
Niska kaucja

Komfortowe, świeżo wyremontowane,2 tarasy, wolne od zaraz!

Wilda · ul. Jana Spychalskiego

402 pokoje2. piętro
Wynajmę Mieszkanie Poznań - 41,25 m²
Nieruchomości-Online
3300 zł / mies.Łącznie ~3900 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Poznań - 41,25 m²

Wilda · Jackowskiego

41.252 pokoje2. piętro
Wilda/Robocza - 2 pokoje wolne od zaraz
OLX
2400 zł / mies.Łącznie ~3110 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Wilda/Robocza - 2 pokoje wolne od zaraz

Dębiec · Roboczej 3

382 pokoje5. piętro
Komfortowe i wyposażone 2 pokoje na Wildzie | Balkon | OD ZARAZ
OLX
2900 zł / mies.Łącznie ~3470 zł / mies.
Bez prowizji

Wilda · Madalińskiego 11

58.52 pokojeParter
Wynajmę Mieszkanie Poznań - 48 m²
Nieruchomości-Online
3200 zł / mies.Łącznie ~4100 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Poznań - 48 m²

Wilda · Maratońska

482 pokoje4. piętro
Mieszkanie z ogródkiem Vilda Park
OLX
3800 zł / mies.90 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie z ogródkiem Vilda Park

Wilda

422 pokojeParter
Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia
OLX
2250 zł / mies.63 zł/m²

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia

Wilda

362 pokoje1. piętro
Nowy komfortowy apartament- Oferta premium w swietnej lokalizacji.
OLX
3500 zł / mies.Łącznie ~4300 zł / mies.

Wilda · Czarnieckiego

512 pokoje4. piętro
Maraton Gardens -2 pok. mieszkanie z parkingiem w centrum-bezpośrednio
Otodom
3200 zł / mies.Łącznie ~4100 zł / mies.
Bez prowizji

Wilda · ul. Maratońska

512 pokoje1. piętro
Przytulne 2-pokojowe, z balkonem i garderobą ul. Saperska 2017 r
Otodom
1900 zł / mies.Łącznie ~2520 zł / mies.
Niska kaucja

Wilda · ul. Saperska

372 pokoje2. piętro
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 29 m² – Wilda, Poznań
Otodom
2800 zł / mies.Łącznie ~3300 zł / mies.
Bez prowizji

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 29 m² – Wilda, Poznań

Wilda · ul. Jana Spychalskiego

292 pokoje4. piętro
STYLOWY APARTAMENT PREMIUM | wysoki standard | rewitalizowana kamiencnia | WILDA
OLX
3200 zł / mies.Łącznie ~3876 zł / mies.
Niska kaucja

Wilda · Wierzbięcice 31

392 pokoje3. piętro
Ładne 2-pok. 45 m2, Wysoki standard, oddzielna kuchnia, OKAZJA!
Otodom
2400 zł / mies.Łącznie ~2916 zł / mies.
Bez prowizji

Dębiec · ul. Czechosłowacka

452 pokoje1. piętro
Wynajmę Mieszkanie Poznań - 37,94 m²
Nieruchomości-Online
2800 zł / mies.74 zł/m²

Wynajmę Mieszkanie Poznań - 37,94 m²

Wilda · Kosińskiego

37.942 pokoje5. piętro
Mieszkanie 37m2, ul. Sikorskiego, Poznań
OLX
3200 zł / mies.86 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie 37m2, ul. Sikorskiego, Poznań

Wilda · Sikorskiego

372 pokoje3. piętro
Nowe eleganckie mieszkanie w Luboniu
OLX
2500 zł / mies.45 zł/m²

Nowe eleganckie mieszkanie w Luboniu

Wilda

552 pokojeParter
Wilda,Kosińkiego,43m2, niezależne pomieszczenia, możliwość parkowania
Otodom
2200 zł / mies.Łącznie ~3020 zł / mies.

Wilda · Kosińskiego

422 pokoje2. piętro
Mieszkanie wynajem Wilda
OLX
2600 zł / mies.59 zł/m²
Bez kaucji

Mieszkanie wynajem Wilda

Wilda

442 pokojeParter
Nowoczesne 2‑pokojowe mieszkanie z balkonem – Wilda 47 m² rok bud 2025
Otodom
2600 zł / mies.Łącznie ~3300 zł / mies.

Wilda · Czarnieckiego 3

47.52 pokoje1. piętro
Rolna - po generalnym remoncie
Otodom
2000 zł / mies.Łącznie ~2400 zł / mies.

Rolna - po generalnym remoncie

Wilda · Rolna

372 pokoje3. piętro
2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Rolna | Wilda | balkon | 48,7 m²
OLX
3000 zł / mies.Łącznie ~3717 zł / mies.

Wilda · Poziom

48.72 pokoje2. piętro
Mieszkanie na wynajem, 51 m² Wilda, 28 Czerwca 1956 roku
Gratka
1750 zł / mies.Łącznie ~2350 zł / mies.
Bez prowizjiBez kaucji

Mieszkanie na wynajem, 51 m² Wilda, 28 Czerwca 1956 roku

Wilda · icy

512 pokoje2. piętro
Mieszkanie 2 pokojowe, balkon, miejsce postojowe - Dolna Wilda, Poznań
Otodom
2400 zł / mies.Łącznie ~5421 zł / mies.
Bez prowizji

Dębiec · ul. Dolna Wilda

49.72 pokojeParter
Mieszkanie 2 pokoje | balkon | winda | zamknięte osiedle | Wilda | blisko centrum
OLX
3000 zł / mies.Łącznie ~3500 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Wilda · Saperskiej

512 pokoje2. piętro
2-pokojowe Red Park, Wilda
OLX
2200 zł / mies.Łącznie ~2900 zł / mies.
Niska kaucja

2-pokojowe Red Park, Wilda

Dębiec · Powstańcza

36.72 pokoje6. piętro
Wynajmę Mieszkanie Poznań - 38 m²
Nieruchomości-Online
2000 zł / mies.Łącznie ~4850 zł / mies.

Wynajmę Mieszkanie Poznań - 38 m²

Wilda · Piastowskie

382 pokoje1. piętro
Mieszkanie 2 pok. 34 mkw. Nowe budown. Bez pośred.
Otodom
2500 zł / mies.Łącznie ~3000 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Mieszkanie 2 pok. 34 mkw. Nowe budown. Bez pośred.

Wilda · Przemysłowa

342 pokoje5. piętro
Dwupokojowe mieszkanie na wynajem, 42m2,Wilda, Poznan
OLX
2300 zł / mies.Łącznie ~2480 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem, 42m2,Wilda, Poznan

Dębiec · icy Poziom

422 pokojeParter
Nowoczesne 2-pokojowe, miejsce parkingowe GRATIS
Otodom
2800 zł / mies.Łącznie ~3750 zł / mies.
Bez prowizji

Nowoczesne 2-pokojowe, miejsce parkingowe GRATIS

Wilda · ul. Droga Dębińska

422 pokoje1. piętro
Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem i garażem
OLX
2700 zł / mies.Łącznie ~3280 zł / mies.
Bez kaucji

Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem i garażem

Wilda · Sikorskiego

44.842 pokoje1. piętro
Poznań Wilda Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
Adresowo
3600 zł / mies.144 zł/m²
Bez kaucji

Poznań Wilda Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników

Wilda

252 pokojeParter
Poznań Wilda ul. Władysława Sikorskiego Mieszkanie do wynajęciaprzez agenta
Adresowo
2400 zł / mies.49 zł/m²
Bez kaucji

Wilda · ic dzielnicy

492 pokojeParter
Mieszkanie w centrum na wynajem, ciche osiedle, widok na park
OLX
3100 zł / mies.61 zł/m²
Bez kaucji

Wilda

512 pokojeParter
Mieszkanie dwupokojowe na wynajem, 55m2
OLX
2400 zł / mies.44 zł/m²
Bez prowizji

Mieszkanie dwupokojowe na wynajem, 55m2

Wilda · icy okolo 40zl miesiecznie

552 pokojeParter
Mieszkanie dwupokojowe na wynajem ok 37m2 Dębiec Wilda
OLX
1900 zł / mies.Łącznie ~2400 zł / mies.
Bez prowizji

Mieszkanie dwupokojowe na wynajem ok 37m2 Dębiec Wilda

Dębiec · Poziom

362 pokoje2. piętro
Duże przestronne mieszkanie na poddaszu Wilda
OLX
2500 zł / mies.Łącznie ~3300 zł / mies.
Bez kaucji

Duże przestronne mieszkanie na poddaszu Wilda

Wilda · Wierzbięcice Poproszęo

522 pokojeParter
CENTRUM Komfortowe 2 pokojowe 42m2 z BALKONEM
Otodom
2100 zł / mies.Łącznie ~3300 zł / mies.
Bez prowizji

CENTRUM Komfortowe 2 pokojowe 42m2 z BALKONEM

Wilda · Św.Czesława

422 pokoje1. piętro
Duży pokój (17,5m2) na Wildzie. Wew. parking, zamknięte podwórko
Otodom
1000 zł / mies.Łącznie ~1400 zł / mies.

Wilda · ul. Ignacego Prądzyńskiego

17.52 pokoje1. piętro
Przytulne mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń | 45 m², 2 pokoje
Otodom
2499 zł / mies.Łącznie ~3044 zł / mies.
Niska kaucja

Wilda · ul. Klonowa

452 pokoje2. piętro
Mieszkanie na wynajem 2pok 30m2-Wilda/Warta
Otodom
2400 zł / mies.Łącznie ~3110 zł / mies.

Mieszkanie na wynajem 2pok 30m2-Wilda/Warta

Wilda · VildaPark

302 pokoje4. piętro
Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem.
Otodom
2800 zł / mies.Łącznie ~3900 zł / mies.
Bez prowizjiNiska kaucja

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem.

Wilda · ul. Wspólna

682 pokoje3. piętro
Wilda,Dębiec mieszkanie z miejscem postojowym
Otodom
2900 zł / mies.40 zł/m²

Wilda,Dębiec mieszkanie z miejscem postojowym

Dębiec · Świerkowa

722 pokoje1. piętro
Wilda blok 2-pok. 59m2 komfortowo umeblowana i wyposażona kuchnia .
Otodom
2200 zł / mies.Łącznie ~3300 zł / mies.
Bez kaucji

Wilda · ul. Dolina

562 pokoje2. piętro
Wynajmę przestronne mieszkanie 100m2, bogato wyposażone!
Otodom
6500 zł / mies.65 zł/m²
Bez kaucji

Wynajmę przestronne mieszkanie 100m2, bogato wyposażone!

Wilda · ul. Robocza

1002 pokoje5. piętro
Super słoneczne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy Wilda park JP2.
Otodom
2750 zł / mies.Łącznie ~3220 zł / mies.

Wilda · ul. Krzyżowa

402 pokoje1. piętro