Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Pokoje
Pokój jednoosobowy Jeżyce z opłatami - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Pokój jednoosobowy Jeżyce z opłatami

1260 zł / mies.

Ogrody, Miła

8pokoje
8 m²metraż
Parter/3 piętropiętro
158 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1260 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc1260 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1260 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Media są oznaczone jako wliczone w cenę.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowanePralkaOgród

Opis

Wynajmę pokó j jednoosobowy na Jeż ycach ul. Mił a.
Wielkość pokoju 8 m2,.
Wyposaż enie:
szafa
rozkł adana kanapa z pojemnikiem na poś ciel,
biurko zamiast szklanego stolika,
krzesł o,
lampa na stolik,
brak dywanu,
W budynku na trzech poziomach znajduje się 8 pokoi, 3 ł azienki, duż a kuchnia oraz pralnia z suszarnią.
Na niskim parterze znajduje się duż a kuchnia w peł ni wyposaż ona; (widoczna na zdję ciu), ł azienka, pralnia z suszarnią.
Cena zawiera wszystkie opł aty w tym; woda, prą d, ogrzewanie, wi-fi- ś wiatł owó d, ś mieci i wynosi 1260 zł za miesią c.
Pokó j wolny od kwietnia.
Oferta bezpoś rednio od wł aś ciciela.
Zapraszam
Katarzyna

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 10:06

Lokalizacja

Otwórz mapę
Ogrody, Miła