Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem i piwnicą

2100 zł / mies.+ Czynsz adm. 510 zł

Grunwald, ul. Pogodna

2pokoje
40,1 m²metraż
8. piętropiętro
52 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2100 zł
Czynsz administracyjny510 zł
Komórka lokatorska (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc2610 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2610 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2100 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
W pełni
UmeblowaneBalkonWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorDomofon

Opis

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej części Grunwaldu – przy ul. Pogodnej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty: pralka, lodówka, kuchenka, zmywarka, telewizor, dzięki czemu można wprowadzić się od razu. Dodatkowym atutem mieszkania jest balkon oraz komórka lokatorska. Cena najmu: 2100 zł / miesiąc Opłaty eksploatacyjne: ok. 500 zł Kaucja zwrotna: 2100 zł Wymagana umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie przeznaczone dla maksymalnie dwóch osób, bez dzieci i zwierząt. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny za realizację umowy pośrednictwa w/w oferty: Monika Mullak nr licencji 6064