Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
Wynajmę kawalerkę - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Wynajmę kawalerkę

1800 zł / mies.+ Czynsz adm. 650 zł

Rataje

1pokój
35,7 m²metraż
10. piętropiętro
50 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1800 zł
Czynsz administracyjny650 zł
Razem / miesiąc2450 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2450 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
18 maja 2026
Min. okres najmu
6 mies.
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorCicha okolicaBlisko sklepów

Opis

Wynajmękawalerkę -Poznań Orła Białego Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze, w dziesięcio piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 35,7 m2 na którąskładająsię: salon z wyjściem na balkon w którym znajduje sięzabudowana szafa typu komandor, kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Ekspozycja okien południowo-wschodnia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Możliwośćumowy na TV oraz internet z sieci INEA. Pomieszczenia i metraż: salon–18 m2 kuchnia -10 m2 łazienka –2,4 m2 przedpokój –2,6 m2

Wyposażenie: Pralka, zmywarka, lodówka, meble, piekarnik, kuchenka mikrofalowa.

Lokalizacja: Adres do spokojna okolica z dobrym usytuowaniem komunikacyjnym do przystanku tramwajowego 100m do przystanku autobusowego 300m. Dojazd do Starego Rynku zajmuje 15 minut. Dojazd do centrum handlowego Posnania 10 minut. Wokółpełna infrastruktura szkoły, przedszkole, sklepy Biedronka, Żabka, Lidl. Opłaty: Umowa najmu na co najmniej 6 miesięcy. Kaucja w kwocie 3000zł Opłaty miesięczne: 1. Czynsz 1800zł 2. Opłaty do spółdzielni mieszkaniowej przy dwóch osobach ok. 650zł 3. Opłaty za energięelektrycznąi gaz wg. zużycia