Powrót do ofertPoznań / Pokoje
1 / 3
9 m²metraż
Parterpiętro
132 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu1190 zł
Razem / miesiąc1190 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1190 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 1900 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
Opis
Oferuję jednoosobowe pokoje,każdy z łazienką , na wynajem o powierzchni 9 m².do 11m2 Nieruchomość znajduje się w domu wolnostojącym. Pokój jest przeznaczony dla niepalących.w niedalekiej przyszlosci dostepny gril i sauna ogrodowa ,oraz rowery Czynsz wynosi od 900 do 1190 PLN,plus oplata za liczniki , kaucja 1900 PLN. Posiada certyfikat energetyczny W pokoju znajdziesz: dostęp do internetu umeblowanie ciszęi spokój wygodną lokalizację
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie16 maj 2026, 12:06
Lokalizacja
Otwórz mapęNowe Miasto, ul. Makoszowska
Opłaty
~1190 zł / mies.
Koszty wejścia
1900 zł
Kaucja1900 zł