Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Pokoje
OLXWłaściciel

Pokój Orła Bialego

1250 zł / mies.

Rataje, Orła Białego

4pokoje
4. piętropiętro

Koszty

Czynsz najmu1250 zł
Razem / miesiąc1250 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1250 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 880 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Wynajmępokój jednoosobowy na Ratajach. Wolny od 01.06.2026 Dla studentów i młodych osób pracujących. :)

Lokalizacja

Opłaty: 880 złwynajem + 370 złza media (woda, ogrzewanie, prąd, internet, śmieci). Całośćopłat to 1250 zł.

Mieszkanie:

Pokój

Mieszkanie: gotowe do zamieszkania, wyposażone w m.in. pralkę, deskędo prasowania, żelazko, suszarkę, w kuchni: lodówka, piekarnik, mikrofalówka.

Umowa: podpisywana do 31.08 z możliwościąprzedłużenia lub wcześniejszego wypowiedzenia.

Kaucja zwrotna: wysokośćjednomiesięcznego czynszu z opłatami.

Zarówno pokój jak i mieszkanie przeznaczone dla osób do 30 roku życia. Zwierzęta domowe nie sąakceptowane.

Tel. 69*******95

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie29 kwi 2026, 12:58

Lokalizacja

Otwórz mapę
Rataje, Orła Białego