Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
Luksusowy apartament w centrum ul. Staszica 3 A z 2 miejsc. park. - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Luksusowy apartament w centrum ul. Staszica 3 A z 2 miejsc. park.

7300 zł / mies.

Staszica 3

3pokoje
85 m²metraż
3. piętropiętro
86 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu7300 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc7300 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~7300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaKlimatyzacjaPralkaZmywarkaTelewizorPrysznic

Opis

LUKSUSOWY APARTAMENT NA WYNAJEM – CENTRUM MIASTA, UL. STASZICA 3A plus 2 miejsca parkingowe w cenie najmu

Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Apartamenty Pałacowe przy ul. Staszica 3A, w samym sercu miasta. Nieruchomośćusytuowana jest na 3. piętrze eleganckiego budynku, łączącego nowoczesnośćz ponadczasowąestetyką.

Apartament zostałwykończony w bardzo wysokim standardzie, według projektu cenionego projektanta wnętrz. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności oraz prestiżowej lokalizacji.

Układ pomieszczeń:

przestronny salon z częściąjadalnianąoraz wyjściem na dwa balkony, gabinet (idealny do pracy zdalnej), komfortowa sypialnia, garderoba, nowoczesna łazienka z prysznicem. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było wynajmowane – wszystkie elementy wyposażenia sąnowe, starannie dobrane i utrzymane w spójnej, eleganckiej stylistyce. Dużym atutem jest znaczna ilośćmiejsca do przechowywania – funkcjonalne szafy w zabudowie oraz oddzielna garderoba zapewniająwygodęcodziennego użytkowania.