Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
MorizonBiuro nieruchomości

Mieszkanie do wynajęcia, 51 m² Czechów Północny, Dra Witolda Chodźki

4195 zł / mies.

Dra Witolda Chodźki, Czechów Północny

3pokoje
51 m²metraż
Parterpiętro
82 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4195 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc4195 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4195 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Mile widziani
UmeblowaneBalkonParking prywatnyPiekarnikPralkaZmywarkaOgródBlisko komunikacjiBlisko uczelni

Opis

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji dla studentów Uniwersytetu Medycznego. Składa się z aneksu, dwóch sypialni, łazienki z toaletą. Posiada balkon. Ma powierzchnię 50 mkw. Usytuowane jest na trzecim - ostatnim piętrze. Wyposażone jest w meble, sprzęt AGD - chłodziarko-zamrażarkę, piekarnik, zmywarkę, pralkę. Mieszkanie jest odnowione i gotowe do wprowadzenia. Na parterze budynku znajduje się sklep spożywczy, apteka i punkty usługowe, a w niedalekiej odległości supermarket, przystanek autobusowy, szpital, przychodnie. Istnieje możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą miejsca postojowego na parkingu podziemnym. Budynek jest ogrodzony. Wolne od 01.07.2023. Posiadamy mieszkania z jedną lub trzema sypialniami. Nie pobieramy prowizji. Biuro Nieruchomości PROPERTON