Powrót do ofertLublin / Pokoje
1 / 6
OLXWłaściciel
Wynajmę pokój w bloku na ul. Głębokiej 18
1100 zł / mies.+ Czynsz adm. 450 zł
Głębokiej 18
2pokoje
Parterpiętro
Koszty
Czynsz najmu1100 zł
Czynsz administracyjny450 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc1550 zł
Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1550 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 11 maja 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 11 maja 2026
- Umeblowanie
- W pełni
- Tryb najmu
- Pokój / współdzielenie
UmeblowaneBalkonParking prywatny
Opis
Pokój do wynajęcia o pow. 13m2 od zaraz 2026r. w mieszkaniu o pow. 57,5m2.
Mieszkanie składa się z kuchni z aneksem, 2 pokoi, łazienki, dużego balkonu oraz przedpokoju. Jeden z pokoi wynajmowany jest obecnie przez studenta.
Cena 1100zł + 450zł (czynsz)
Możliwośćwynajęcia dodatkowo miejsca w garażu podziemny.
Po więcej informacji kontakt wyłącznie telefoniczny.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie11 maj 2026, 19:39
Lokalizacja
Otwórz mapęGłębokiej 18
Opłaty
~1550 zł / mies.
CzynszAdministracyjny
Czynsz najmu1100 zł
Czynsz administracyjny450 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Zobacz pełne ogłoszenieKoszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji