Design, który wygrywa | 2 pokoje | centrum
ul. aleje Racławickie
Koszty
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~4653 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 30 kwietnia 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Biuro nieruchomości
- Dostępne od
- 30 kwietnia 2026
- Typ umowy
- Okazjonalny
- Umeblowanie
- Tak
- Pary
- Mile widziane
Opis
Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy al. Racławickich 28A, usytuowane na 5 piętrze budynku mieszkalnego z 2020 roku. To idealna propozycja dla pracującego singla lub pary, którzy szukają funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum. Układ: sypialnia z łóżkiem małżeńskim i szafą w zabudowie, sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami i szafą w zabudowie, łazienka, salon z aneksem kuchennym, balkon. Sypialnie od strony północnej dają przyjemny chłód i sprzyjają spokojnemu wypoczynkowi. Salon z aneksem kuchennym z ekspozycją południową jest pełen naturalnego światła przez większą część dnia, tworząc jasnąi energetyczną przestrzeń do życia. Wnętrze jest doskonale doświetlone, a po zmroku nabiera wyjątkowo ciepłego, nastrojowego charakteru, który sprzyja relaksowi i wyciszeniu. Dodatkowo, w mieszkaniu jest: pralko-suszarka, zmywarka, czajnik elektryczny, klimatyzacja, dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Spokojna zielona i cicha okolica, z bardzo szybkim dojazdem do centrum miasta. W budynku i najbliższym otoczeniu znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia – na parterze siłownia SKILLS28, sklep Żabka oraz piekarnia, a tuż obok Rossmann. W bliskiej okolicy znajduje się również przychodnia, liczne restauracje, uczelnie, centrum handlowe. Bardzo dobrze skomunikowana część miasta. Koszt najmu: 4000 zł (w tym miejsce postojowe) + 653 zł czynsz administracyjny (składniki czynszowe do wglądu) + opłaty licznikowe. \ Łącznie = 4653 zł Istnieje możliwość dobrania drugiego miejsca postojowego. Preferowany najem okazjonalny. Wysokość kaucji zabezpieczającej do uzgodnienia.
Numer oferty w biurze nieruchomości: 3266/4158/OMW
Lokalizacja
Otwórz mapęOpłaty
~4653 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły