Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Mieszkanie 2 pokoje+komórka lokatorska+2 miejsca postojowe Wieniawa

2900 zł / mies.+ Czynsz adm. 560 zł

ul. Lesława Pagi 7

2pokoje
41,2 m²metraż
2. piętropiętro
70 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2900 zł
Czynsz administracyjny560 zł
ParkingW cenie
Komórka lokatorskaW cenie
Razem / miesiąc3460 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3460 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2900 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaKomórka w cenieLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko uczelni

Opis

Oferuję na wynajem nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 41,20 m2 przy ul. Pagi 7 (zamknięte, monitorowane osiedle Wieniawa Residence) znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Miasteczka Akademickiego. To komfortowo urządzone mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju i posiada duży balkon (wyjście na balkon z obu pokoi). Jest w pełni wyposażone (podstawowe naczynia, 2x tv, pralka, zabudowana lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, odkurzacz, żelazko, deska do prasowania i suszarka na ubrania, 2 wygodne - rozkładane sofy, meble w zabudowie wykonane na zamówienie oraz klimatyzacja). Do mieszkania doprowadzony jest światłowód. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, blok posiada windy. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (w cenie) oraz miejsce postojowe (w cenie). Istnieje opcja wynajęcia 2 miejsc postojowych. Cena najmu 2900 złi należy doliczyć do niej opłaty czynszowe +/_ 560 zł oraz rachunki za prąd wg licznika. Kaucja w wysokości 2900 zł.