Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Słoneczne mieszkanie na Zielonym Romanowie!

2200 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Bałuty, ul. Romanowska

2pokoje
43,7 m²metraż
2/4 piętropiętro
50 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2200 zł
Czynsz administracyjny600 zł
ParkingW cenie
Komórka lokatorskaW cenie
Razem / miesiąc2800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
18 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieKomórka lokatorska / piwnicaKomórka w ceniePiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaMonitoringDomofonCicha okolica

Opis

Nspace

ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 43,72 m² z dużym balkonem przy ulicy Romanowskiej.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się przy ul. Romanowskiej, na spokojnym osiedlu Zielony Romanów w dzielnicy Bałuty. W najbliższej okolicy są sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola, a także przystanki komunikacji miejskiej, które zapewniają wygodny dojazd do centrum i innych części Łodzi. To przyjazne, kameralne miejsce, w którym można cieszyć się codziennym spokojem, a jednocześnie mieć wszystko, co potrzebne, w zasięgu ręki.

Opis nieruchomosci

  • salon z aneksem kuchennym,