Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Idealne 2 pokojowe, Widzew, Zenit z parkingiem

2400 zł / mies.+ Czynsz adm. 368 zł

Widzew, Widzewska

2pokoje
37,6 m²metraż
8. piętropiętro
64 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2400 zł
Czynsz administracyjny368 zł
Razem / miesiąc2768 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2768 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
18 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicBidetBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Oferujemy idealne, kompaktowe mieszkanie 2 - pokojowe w nowym apartamentowcu. Położone na Widzewie w inwestycji ZENIT. (u. Widzewska 40B) Apartament znajduje się na 8 piętrze, składa się z:

przedpokoju wyposażonego w szafę

funkcjonalnego salonu z aneksem kuchennym o pow. 17 m2 z wyjściem na balkon z widokiem na patio. (rozkładana kanapa)

przytulnej sypialni o pow. 11 m2 z dużym łóżkiem małżeńskim oraz przestronną szafą

eleganckiej łazienki z toaletą wyposażonej w dużą kabinę prysznicową, bidet i wygodną umywalkę z blatem i wygodnym, dużym lustrem

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu wielopoziomowym, płatne dodatkowo 150 zł/mc. Na patio znajduje się plac zabaw Apartament jest klimatyzowany , umeblowany i wyposażony w niezbędne urządzenia AGD tj. lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka. Lokalizacja: Dodatkowym atutem tego mieszkania jest lokalizacja, Usytuowanie budynku gwarantuje nieograniczony dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, restauracji, klubów fitness, a także dworca PKP Łódź -Widzew, co może być udogodnieniem dla osób dojeżdżających do pracy do Warszawy. Dzięki bliskości głównych arterii przecinających miasto na osiach wschód-zachód oraz północ-południe osiedle ZENit zapewnia doskonały dojazd do każdej dzielnicy Łodzi. Pobliskie przystanki oferują fanom transportu miejskiego dziesiątki autobusów i tramwaj kursujących po całym mieście. Warunki najmu: opłaty eksploatacyjne: czynsz administracyjny ok. 368 zł, 120 zł prąd, forma umowy - najem okazjonalny (notariusz, koszt jednorazowy ok. 450zł) okres najmu: min. rok kaucja: 3000 zł weryfikacja: wymagane dokumenty potwierdzające uzyskiwanie dochodu Internet i Telewizja we własnym zakresie. Właściciel nie wyraża zgody na stałą obecność zwierząt Dostępne od zaraz. Jest to oferta idealna dla osób poszukujących mieszkania w wysokim standardzie i komforcie położonego w doskonałej lokalizacji z miejscem parkingowym. Jestem do dyspozycji pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -22:30, dzwoń śmiało. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego