Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Teofilów | Balkon | Rynek| Widok

2100 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Bałuty, ul. Rydzowa

2pokoje
38,3 m²metraż
8. piętropiętro
55 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2100 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Razem / miesiąc2700 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2700 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 17 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
17 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicMonitoringDomofonBlisko sklepów

Opis

Proponuje Państwu do wynajęcia doskonale zaprojektowane nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38,3m2. Położone na 8 piętrze w wieżowcu (nowoczesna winda) z pięknym przestrzennym widokiem (storna wschodnia) na pobliski zielony skwer oraz rynek (balkon typu loggia). Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rydzowej 17 w doskonale skomunikowanej okolicy w sercu Teofilowa. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, co zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. W najbliższej okolicy punkty handlowo-usługowe, największy rynek Łódź Teofilów (Rossman, Żabka, Społem, Delikatesy, Piekarnie, Grot, lokale gastronomiczne), przychodnia, żłobek, przedszkola, szkoła, stacja roweru miejskiego. Dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych przy samym bloku. Budynek zadbany, ocieplony, monitoring, nowa winda. Mieszkanie rozkładowe składa się z nowoczesnego salonu, kuchni, sypialni oraz łazienki z natryskiem. Wyposażone w sprzęty AGD/RTV (TV w salonie i sypialni). W korytarzu oraz sypialni znajdują się duże pojemne szafy. W sypialni istnieje możliwość wyboru łóżka bądź rozkładanej kanapy. W salonie nowy narożnik z funkcją spania oraz skrzynią na pościel. Możliwość podłączenia szybkiego Internetu. Umowa: najem okazjonalny (minimum rok). Koszty wynajmu: Mieszkanie dostępne od zaraz. For English call directly.