Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

2- pok. mieszkanie ul. Słowiańska

2650 zł / mies.+ Czynsz adm. 560 zł

Górna, Słowiańska

2pokoje
44,2 m²metraż
3. piętropiętro
60 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2650 zł
Czynsz administracyjny560 zł
Parking200 zł / mies.
Razem / miesiąc3410 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3410 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPralkaWannaMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji ' Slovianka' przy ul. Słowiańskiej 6. Posiada powierzchnię 44,15 m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Do ulubionych rozwiązań mieszkańców należą: basen, jacuzzi, sauna, balia schładzająca, pomieszczenie coworking, sala zabaw dla dzieci, ogród japoński, drążki do kalisteniki, pralnia oraz rowerownia ze stacją naprawy rowerów. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne meble i sprzęty. Całość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy również miejsce parkingowe w hali garażowej ( 200 PLN m/c ) oraz komórka lokatorska ( 100 PLN m/c ). Bardzo dobra lokalizacja pod względem logistycznym. Budynek wyposażony w monitoring, osiedle zamknięte. W pobliżu znajdują się sklepy, Fuzja, Ogrody Geyera, Galeria Łódzka, Żabka, kawiarnie, cukiernie, restauracje, Stokrotka, ul. Piotrkowska.