Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Nowy apartament 4 pokoje, z dużym tarasem i klimatyzacją mitsubishi

5269 zł / mies.+ Czynsz adm. 731 zł

Śródmieście, ul. Pomorska

4pokoje
91,4 m²metraż
6. piętropiętro
58 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5269 zł
Czynsz administracyjny731 zł
Razem / miesiąc6000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaPrysznicTarasMonitoringDomofonDrzwi antywłamaniowe

Opis

Wynajmę bezpośrednio apartament 4-pokojowy z dwiema łazienkami, z dużym tarasem oraz z klimatyzacją w każdym pokoju. Znajdujący się na najwyższym piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu w centrum Łodzi przy ulicy Pomorskiej, lokal umiejscowiony w niedalekiej odległości od Ronda Solidarności. Apartament jest w trakcie wykańczania i będzie gotowy po 15 października, do zamieszkania. Zdjęcie w ogłoszeniu jest poglądowe, efekt końcowy będzie mógł się różnić od wizualizacji. Układ mieszkania przedstawiony jest na rzucie z góry. Apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dodatkowego pokoju, który będzie wyposażony według życzenia klienta (może być trzecią sypialnią lub może być biurem), łazienki z wannąi dwiema umywalkami, łazienki z prysznicem, dwóch balkonów, tarasu z widokiem na Łódź (74 m2). W mieszkaniu zamontowana jest jedna z najlepszych na rynku - klimatyzacja mitsubishi - w każdym z pokoi oraz w salonie. Apartament wyposażony będzie także w nowe sprzęty AGD, takie jak: pralka, suszarka do ubrań, lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna, okap, odkurzacz. Każdy z pokoi ma wyjście na taras lub balkon. Do lokalu podłączony jest internet z wifi, za który najemca nie ponosi kosztów. Lokator otrzymuje jeden klucz, który pasuje do mieszkania, skrzynki pocztowej oraz jedną pastylkę do drzwi wejściowych i pomieszczenia na odpady. W budynku są dostępne również miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Miesięczne opłaty: Nie korzystamy z usług pośredników, nie zostanie naliczona prowizja. W budynku znajduje się monitoring, który zapewni Wynajmującym poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli posiadasz jakieś pytania, chciałbyś umówić się na spotkanie, proszę śmiało dzwonić.