Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania
Duże 50 m mieszkanie. 2 pok. Widzew blisko z Piłsudskiego / Rydza - 1/241 / 24
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Duże 50 m mieszkanie. 2 pok. Widzew blisko z Piłsudskiego / Rydza

1350 zł / mies.+ Czynsz adm. 990 zł

Górna, Zbiorczej 13

2pokoje
50 m²metraż
3/4 piętropiętro
27 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1350 zł
Czynsz administracyjny990 zł
Razem / miesiąc2340 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2340 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2900 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaPrysznicZwierzęta akceptowaneBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

BEZ PROWIZJI Duż e 50 m mieszkanie. 2 pok. Widzew blisko z Monopolis

Bez prowizji

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na Widzewie o powierzchni 54 mkw. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Zbiorczej 13 na 3 pię trze w czteropię trowym bloku. Mieszkanie jest przestronne i posiada balkon. Blok umiejscowiony jest w głę bi osiedla co sprawia, ż e w mieszkaniu jest cicho mimo bliskoś ci ulic Ś migł ego- Rydza i Pił sudskiego.
W pobliż u znajduje się duż y, pię kny park Nad Jasieniem, gdzie moż na spę dzić czas nad stawem
Mieszkanie jest ś wietnie skomunikowane z centrum miasta oraz Uniwersytetem Łó dzkim. Znajduje się zaledwie 15 minut pieszo od Monopolis a 1 kilometr do Centrum Handlowego Tulipan.
Otoczenie:
Ż abka 250 m.
Stokrotka 100 m.
Castorama 1 km.
Centrum Handlowe Tulipan 1 km.
Przychodnia lekarska 100 m.
Apteka 200 m.
Komunikacja:
Ś migł ego Rydza : Pił sudskiego
Wyposaż enie;
Salon dwie wersalki rozkł adane, mebloś cianka, stolik z krzesł ami, telewizor.
Pokó j wersalka rozkł adana, stół z krzesł ami, duż a szafa, biurko, duż a komoda.
Kuchnia zmywarka, lodó wka, rozkł adany stolik, zlewozmywak, kuchenka gazowa z piekarnikiem.
Ł azienka pralka, toaleta, szafka, kabina prysznicowa.
Przedpokoj- duż a szafa.

Cena najmu

  • 1350 zł (czynsz dla wł aś ciciela) + 1000 zł (TOTAL opł aty dla 2 OSÓ B) +
  • 150 zł (PGE PRĄ D ZALICZKI + PGNIG)
  • RAZEM: 2500 zł (Total dla 2 OSÓ B)
  • KAUCJA ZWROTNA: 2900 zł.

Without commission

I will rent a two-room apartment in Widzew with an area of 54 sqm.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie20 maj 2026, 14:22

Lokalizacja

Otwórz mapę
Górna, Zbiorczej 13