Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Kawalerki
Apartament, WYSOKI STANDARD, 27m ul. Widzewska, bezpośrednio, parking - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXOLXWłaściciel

Apartament, WYSOKI STANDARD, 27m ul. Widzewska, bezpośrednio, parking

1990 zł / mies.+ Czynsz adm. 550 zł

Widzew, Widzewska

1pokój
27 m²metraż
7. piętropiętro
74 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1990 zł
Czynsz administracyjny550 zł
Parking250 zł / mies.
Razem / miesiąc2790 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2790 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3980 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicBlisko sklepów

Opis

Witam,
Posiadam w peł ni wyposaż one 27 metrowe mieszkanie na wynajem .
Oferta bezpoś rednia.
Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Zenit przy ul. Widzewskiej 40b w Ł odzi.
Osiedle oddane w 2023roku, nowy blok, nowocześ nie urzą dzony skwer. Czyste
i estetyczne klatki, widna.
Mieszkanie wykoń czone w bardzo wysokim standardzie, w peł ni wyposaż one, z balkonem.
Usytuł owane jest na 7 pię trze.
Aneks kuchenny ze wszystkimi sprzę tami nowymi AGD: duż a lodó wka z zamraż alnikiem w zabudowie, piekarnik, zmywarka, pł yta indukcyjna, okap.
Kuchnia posiada dużą ilość miejsc do przechowywania z blatem roboczym.
W salonie znajduje się duż a rozkł adana naroż na kanapa, telewizor i stół z krzesł ami.
W ł azience znajduje się pralka w zabudowie, prysznic, umywalka z szafką oraz geberit z zabudową.
W przedpokoju znajduje się duż a, pojemna szafa.
Lokalizacja mieszkania jest bardzo atrakcyjna, blisko do centrum miasta. W pobliż u sklepy, przychodnie lekarskie, komunikacja miejska, duż y park.