Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 55,53 m²

2400 zł / mies.+ Czynsz adm. 1080 zł

Górna, Kusocińskiego

3pokoje
55,5 m²metraż
1/4 piętropiętro
43 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2400 zł
Czynsz administracyjny1080 zł
Razem / miesiąc3480 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3480 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3600 zł. Prowizja: do negocjacji.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 4 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
4 maja 2026
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking publicznyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPralkaZmywarkaDomofonCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie05 maj 2026, 00:52

Lokalizacja

Otwórz mapę
Górna, Kusocińskiego