Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Rynek Główny | Szewska | 1450 ALL | ENG

1000 zł / mies.+ Czynsz adm. 450 zł

Stare Miasto, ul. Szewska

4pokoje
14 m²metraż
Parterpiętro
71 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1000 zł
Czynsz administracyjny450 zł
Razem / miesiąc1450 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1450 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1450 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneLodówkaPralkaPrysznicBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Przytulny pokój usytuowany w nietuzinkowej lokalizacji - tuż obok Rynku Głównego Opis pokoju Pokój o powierzchni 14m2 znajduje się w czteropokojowym mieszkaniu o powierzchni 62m2. Rozkład pomieszczeń Pokój z miejscem do pracy, nauki Funkcjonalna kuchnia Łazienka z prysznicem Wyposażenie

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD: pralka, lodówka z zamrażarką, kuchenka, czajnik elektryczny. Opłaty

Czynsz najmu: 1000 zł Czynsz administracyjny, media: 450 zł (stała kwota) Kaucja zwrotna: 1450 zł Wynagrodzenie biura nieruchomości Lokalizacja

Esencja życia w ścisłym, historycznym centrum miasta - znakomity wybór dla osób poszukujących wielkomiejskiego tętna, bliskości zabytków i idealnej komunikacji. W okolicy znajdują się liczne lokale gastronomiczne, sklepy (Żabka), centra handlowe (Galeria Krakowska), salony kosmetyczne, placówki edukacyjne, medyczne, uniwersytety. Ulica Szewska kończy swój bieg bezpośrednio na krakowskich Plantach. To idealne miejsce na poranny ruch, spacer, czy chwilę odpoczynku. Linie tramwajowe, autobusowe gwarantują sprawny dojazd do innych obszarów miasta. Ceniony atut stanowi bliskość stacji kolejowej Kraków Główny. Room Layout Room with a work/study area Functional kitchen Bathroom with shower Amenities