Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
OtodomMorizonBiuro nieruchomości

Bagry 4 pokoje z garażem *nowe* umeblowane Mpec

3799 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Podgórze, Myśliwska

4pokoje
63,2 m²metraż
3/5 piętropiętro
60 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3799 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Parking300 zł / mies.
Razem / miesiąc4899 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4899 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
14 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko parku

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej w Krakowie (dzielnica Podgórze / Płaszów).

Mieszkanie

NIGDY WCZEŚNIEJ NIE ZAMIESZKAŁE - poszukujemy pierwszego Najemcy ! Powierzchnia użytkowa: 63,16 m2 (salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, gabinet, łazienka, osobne wc, przedpokój). Rok budowy: 2025 r. Piętro: 3/5 (cichobieżna winda zjeżdża bezpośrednio do garażu podziemnego) Ekspozycja: północ - południe (sypialnie od strony północnej, salon oraz gabinet od strony południowej). Okna: PCV trójszybowe / dwukomorowe spełniające najnowsze normy Ogrzewanie: sieć miejska MPEC Ciepła woda: sieć miejska MPEC w mieszkaniu oraz w budynku nie ma gazu Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie według indywidualnego projektu Architekta, w pełni wyposażone: Salon z aneksem kuchennym: klimatyzacja Sypialnia 1: Sypialnia 2: Gabinet: Łazienka: Osobne wc: Przedpokój: Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej - płatne dodatkowo 300 zł miesięcznie (miejsce postojowe klasyczne, szerokie, nie jest to platforma parkingowa). Wynajem miejsca jest obligatoryjny. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących tereny zielone z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W odległości 10 minut pieszo zajezdnia autobusowo-tramwajowa Mały Płaszów ! W pobliżu znajduje się potężny, zrewitalizowany miejski "PARK RZECZNY PLASZÓW" , Zalew "BAGRY" , sklepy spożywcze, punktu usługowe. Koszty: mieszkanie 3800 zł miesięcznie miejsce postojowe 300 zł miesięcznie