Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
3bed-Lux-Wola Justowska-Park - 1/131 / 13
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna

3bed-Lux-Wola Justowska-Park

6800 zł / mies.

Wola Justowska, Królowej Jadwigi

4pokoje
128 m²metraż
1. piętropiętro
53 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu6800 zł
Razem / miesiąc6800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 13 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Gazowe
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
13 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneKlimatyzacjaPralkaTarasDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko parku

Opis

  • przestronny salon z wyjściem na taras
  • 3 niezależne sypialnie
  • 2 łazienki
  • pomieszczenie gospodarcze / pralnia

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie10 kwi 2026, 19:36

Lokalizacja

Otwórz mapę
Wola Justowska, Królowej Jadwigi