Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Pokoje
PROMOCJA! - jasny pokój z Internetem, Os. Avia 1, Czyżyny, BRAK PROWIZJI - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

PROMOCJA! - jasny pokój z Internetem, Os. Avia 1, Czyżyny, BRAK PROWIZJI

700 zł / mies.+ Czynsz adm. 290 zł

Czyżyny, Avia

5pokoje
6 m²metraż
15. piętropiętro
117 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu700 zł
Czynsz administracyjny290 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc990 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~990 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Media są oznaczone jako wliczone w cenę.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Studenci
Mile widziani
Promocja
Oferta promocyjna
Bez prowizjiUmeblowaneInternet w cenieBlisko komunikacjiBlisko uczelni

Opis

Brak prowizji

-50% ZA NAJEM W JEDNYM MIESIĄCU!
Do wynajęcia jasny pokój w nowoczesnym, pięciopokojowym mieszkaniu z zamykanymi na klucz pokojami przy ul. Osiedle Avia 1 w Krakowie, z pięknym widokiem na miasto, miejskim ogrzewaniem oraz Internetem w cenie, idealny dla studenta dzięki bliskości uczelni i dobrej komunikacji.
Nieruchomość:
Pokój o powierzchni 6 m² w dużym, nowoczesnym mieszkaniu.
Mieszkanie składa się z pięciu niezależnych pokoi zamykanych na klucz. Lokal znajduje się na 15 piętrze.
Ogrzewanie miejskie zapewnia komfort w sezonie zimowym.
Z okna roztacza się imponujący widok na panoramę miasta.
Internet dostępny w cenie najmu.

Lokalizacja

  • Nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.